0920_du_500

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

(Magyar) Tárhelyező pozíció

Budapest

Hivatkozási szám: BUD-SZE-003

Tagged as: fizikai

Description:

Sorry, this entry is only available in Hungarian.

Tasks:

– Központi raktárba beérkező termékek betárazása
– Új logisztikai rendszerek kiépítése üzletekben

Expectations:

– Utazási hajlandóság: a hétköznapokat a vidéki helyszíneken kell tölteni, szállást biztosítunk, de  Budapestről van az indulás hétfőn.

– Alapfokú iskolai végzettség

– Jó fizikum és állóképesség

– Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Advantages:

– Raktározásban/ Anyagmozgatásban/ Komissiózásban szerzett tapasztalat

Benefits:

– Fix alapbér

– Napi extra jövedelem

– Ajánlási bónusz

– Sportbérlet

Other Informations:

 Munkavégzés helye: Vidéki helyszínek

– Modern munkakörnyezet

– Fejlődési lehetőség

– Stabil, hosszú távú munkalehetőség

– Többféle lehetőség a munkaidő beosztására (egy illetve váltott műszakban)

– Munkába járás költségét térítjük – Mt. szerint –  helyközi közlekedés esetén!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.