0920_du_500

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Tárhelyező pozíció

Budapest

Hivatkozási szám: BUD-SZE-003

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

  Autóalkatrészek raktározásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Tárhelyező Szívesen utaznál?! Bejárnád az országot miközben pénzt is keresel?! Hétfőtől - Péntekig INGYENES szállást biztosítunk!! KIMAGASLÓ fizetés!! NE GONDOLKODJ!! JELENTKEZZ, hogy AZONNAL munkába állhass!!

Feladatok:

– Központi raktárba beérkező termékek betárazása
– Új logisztikai rendszerek kiépítése üzletekben

Elvárások:

– Utazási hajlandóság: a hétköznapokat a vidéki helyszíneken kell tölteni, szállást biztosítunk, de  Budapestről van az indulás hétfőn.

– Alapfokú iskolai végzettség

– Jó fizikum és állóképesség

– Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

– Raktározásban/ Anyagmozgatásban/ Komissiózásban szerzett tapasztalat

Juttatások:

– Fix alapbér

– Napi extra jövedelem

– Ajánlási bónusz

– Sportbérlet

Egyéb információk:

 Munkavégzés helye: Vidéki helyszínek

– Modern munkakörnyezet

– Fejlődési lehetőség

– Stabil, hosszú távú munkalehetőség

– Többféle lehetőség a munkaidő beosztására (egy illetve váltott műszakban)

– Munkába járás költségét térítjük – Mt. szerint –  helyközi közlekedés esetén!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.