targis

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Targoncavezető – Tatabánya

Tatabánya

Hivatkozási szám: TAT-PA-05

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.  Tapasztalt szakembereket keresünk tatabányai multinacionális partnercégünk részére az alábbi pozícióba: Targoncavezető Az új belépőknek az első havi fizetéssel bruttó 75.200 Ft BÓNUSZ-t adunk!

Feladatok:

Alapanyagok, kész termékek kamionokra való le-és felrakodása

Gyártósorok kiszolgálása anyaggal

Raktár és az üzem közötti árumozgatás

Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése

Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Elvárások:

Új típusú targoncavezetői jogosítvány

Elektromos targoncán való tapasztalat

Nagyfokú figyelem és precizitás a munkavégzés során

Csapatmunkára való képesség

Megbízhatóság

Előnyök:

Juttatások:

 Br. 75.200 Ft belépési bónusz, első havi fizetéssel kerül kifizetésre

Br. 230.000 Ft/hó alapbér

 Kis létszámú csapat

 Bejárás támogatása

 Jelenléti bónusz, szezonális bónusz, év végi bónusz

 Negyedévente 30.000 FT SZÉP kártya utalás

Egyéb információk:

·               Munkarend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra

·            Munkavégzés helye: Tatabánya-Környei Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az tatabanya@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.