A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Összeszerelő munkatárs

Maglód

Hivatkozási szám: BUD_HN03

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor

ÚJ BUSZJÁRAT MAGLÓDON BELÜL 5 MEGÁLLÓVAL!

Feladatok:

  • Gyártógépek kiszolgálása, alkatrészek gyártása
  • Elemek összeillesztése, – csavarása, – pattintása
  • Legyártott termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • pontosság, igényes munkavégzés
  • alapvető számítógép kezelési ismeret
  • álló munka és több műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Juttatások:

  • Kiemelkedő bércsomag és műszakpótlék
  • Teljesíthető bónuszrendszer
  • Jó hangulat, céges programok
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Beutazás támogatása vagy céges buszjáratok
  • Sport, egészségmegőrzés
  • Megbecsülés
  • A betanítási időben végig támogatunk
  • Hétfőtől-péntekig tartó 3 műszakos munkarend, 8 óra/nap

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Maglód
  • Műszakrend: Több műszak
  • Ingyenes céges buszjáratok: Sülysáp, Mende, Gyömrő és Isaszeg, Pécel, Maglód irányokból

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.