karbantartó

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Karbantartó Pest megye

Iklad

Hivatkozási szám: TL_16

Munka tipusa: fizikaiszellemi

Munka leírása:

Villamos hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Karbantartó (Elektronikai és mechanikai) Pest megye

BÉREMELÉS FEBRUÁR HÓNAPTÓL!

AZONNALI kezdés, SZABAD hétvégék, INGYENES céges busz! A települések listája a hirdetésben olvasható bővebben!

Feladatok:

•    Elektronikai rendszerek és berendezések karbantartása, javítása
•    Automata gépek teljes körű, megelőző mechanikus karbantartása
•    Javítási, felújítási feladatok elvégzése
•    Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
•    Gépek zavartalan működésének biztosítása
•    Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

  • Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Üzemzavar és hibaelhárítás területén szerzett karbantartási tapasztalat
  • 2-3 műszakos munkavégzés vállalása, hétfőtől péntekig, napi 8 órában
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

Juttatások:

  • AZONNALI belépési lehetőség
  • KORREKT, reális bért fizetünk munkájáért cserébe
  • CAFETERIA (nettó 20.000Ft/hó) és MŰSZAKPÓTLÉKOK emelik tovább fizetését
  • MODERN munkakörülmények a gyár egész területén
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • SZABAD hétvégék
  • NINCS KÖTELEZŐ túlóra, önkéntes alapon vállalható
  • BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munkát kínálunk
  • Bejárás INGYENES céges buszjáratok igénybe vételével

Egyéb információk:

•    AZONNALI MUNKALEHETŐSÉG
•    Munkavégzés helye: Iklad
•    Műszakrend: kettő-három műszak
•    Az alábbi településekről biztosítunk INGYENES céges buszokat:
Acsa, Aszód, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Domony, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gödöllő, Gyöngyös, Hatvan, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Máriabesnyő, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az 00087@hr.delegoallas.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.
Vagy használja az alábbi jelentkezési formák egyikét!

Kérem adja meg a lakhelyét!
Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.