A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Gyümölcslékezelő

Budapest XVII. kerület

Hivatkozási szám: SZE-06

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Gyümölcslégyártó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Gyümölcslékezelő Szeretnél Európa vezető gyümölcslégyártó vállalatánál dolgozni?! Ahol Motivált munkatársak és Biztos munkahely vár?! Folyamatos képzéseken van lehetőséged részt venni! Célunk a családias hangulat és a csapatszellem megteremtése! Kiemelkedő bérezés és jutattás+Cafeteria+Hétvégi túlóralehetőség!

Feladatok:

·        – Nyers gyümölcslevek és –pürék eltérő módszerekkel való egyidejű kezelése

·        – Félkész- és készlevek előkészítése a töltő részlegeknek a receptura szerint

·        – Eljáráshoz tartozó eszközök használata, üzemeltetése

·        – Segéd és adalékanyagok megfelelő alkalmazása

·        – Termékek ki- és betárolása

·        – Adminisztratív feladatok elvégzése

·        – Az eszközök és a munkahelyi környezet tisztán -tartása, ellenőrzése a követelményeknek megfelelően

Elvárások:

·        – Középfokú (szakiskolai) végzettség

·        – Kiváló műszaki ismeretek

·        – Több műszakban lévő munkavégzés

·        – Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök:

·      – Érettségi vagy technikusi, élelmiszeripari végzettség

·      –  Több éves szakmai tapasztalat

·       –  Alapfokú informatikai ismeretek

·        – Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány (gyalogkíséretű targonca)

Juttatások:

·        – Átlagos nettó jövedelem: 220.000-260.000 Ft/hó

·        – Éves Cafeteria: Br.185.000 Ft

·        – Havi termelési bónusz

·        – Teljesítményértékelés (1 havi plusz bért jelent évente egyszer)

·        – Egészségbiztosítás (privát orvosi hálózattal)

·        – Ajándék üdítőital-csomag (Karácsonykor és Húsvétkor)

·        – Temetési segély (100.000 Ft nem visszatérítendő)

·        – Lehetőség előlegigénylésre

·        – Munkavégzés során korlátalan termékfogyasztás

·        – Kiemelkedő munka jutalmazása (wellness hétvége, prémium)

·        – Családi napokon való ingyenes részvétel

·        – Munkába járás támogatása 12Ft/km

Egyéb információk:

·         Budapest XVII.kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre: jelentkezes@delego.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az szabo.evelin@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.