A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Gyártási csoportvezető / Műszakvezető

Maglód

Hivatkozási szám:

Munka leírása:

Hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre, szabad hétvégékkel várunk!

Kiemelkedő és sokszínű bércsomag!

Jó hangulat, céges programok, támogató és fejlődésre ösztönző légkör fogad ÚJ munkahelyeden!

Feladatok:

– Gyártási folyamat zavartalan működésének biztosítása

– A gyártási tervben meghatározott mennyiségű termék legyártásának felügyelete

– Soron dolgozó kollégák munkájának szervezése, ellenőrzése

– Elvégzett munka minőségiének értékelése,

– Munkavállalói panaszok/ problémák kezelése hatáskörnek megfelelően

– Munkavégzéshez kapcsolódó oktatások megtartása,

– Termék-átállásokkor a szükséges módosítások végrehajtása a gyártósoron

– Gyártáshoz kapcsolódó területekkel való kapcsolattartás

– Hiba esetén, azok jelzése a karbantartó részleg számára

– Előírt gyártási utasítások betartása, ellenőrzése

– Legyártott termékek dokumentálása

Elvárások:

– Középfokú, műszaki végzettség

– Több műszakos munkarend vállalása ( 3 műszak)

– Műszaki területen szerzett tapasztalat (min. 3 év)

– Ms office felhasználói szintű ismerete

– Jó kommunikációs készség

– Együttműködő, megoldáskereső hozzáállás

– Felelősségteljes döntésképesség

– Nyitottság az új ismeretek iránt

Előnyök:

– Autóipari szabványok ismerete

– Angol nyelvtudás

Juttatások:

– Kiemelkedő bércsomag: magas műszakpótlékok, több elemből álló bónuszrendszer, sokszínű Cafetéria csomag

– Jól képzett munkatársak

– Jó hangulat, céges programok

– Támogató, fejlődésre ösztönző légkör

– Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, szabad hétvégék

Egyéb információk:

– Munkavégzés helye: Maglód

– Műszakrend: Több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.