A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Gépbeállító

Pécel

Hivatkozási szám:

Munka leírása:

Szeretnél egy igazán jó csapatban dolgozni? Középfokú végzettséggel magas fizetést? Korrekt vezetőséget és jó hangulatú munkahelyet?

Akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Átlag br. 350.000 – 450.000 Ft/hó kereseti lehetőség!

Feladatok:

-Gyártósori berendezések működésének felügyelete és beállítása,

-Időszakos és adhoc karbantartási munkák elvégzése, azok dokumentálása,

-Új gépek, gépsorok üzembe helyezésénél aktív részvétel, támogatás nyújtása,

-Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése, adminisztrálása

-Gyártósori munkatársak oktatása az előírásoknak megfelelően

Elvárások:

-Középfokú végzettség műszaki területen

-Gyártásban/ termelésben szerzett tapasztalat (Gyártósori tapasztalat is megfelelő!)

-Felhasználói szintű MsOffice ismeret

-Több műszakos munkarend vállalása ( 3 műszak)

Előnyök:

– Autó- vagy elektronika iparban szerzett tapasztalat

Juttatások:

– Bejelentett, hosszú távú munka

– AZONNALI kezdési lehetőség

– Határozatlan idejű szerződés

– Versenyképes bérezés

Egyéb információk:

– Munkavégzés helye: Pécel

– Műszakrend: 4 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.