A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Betanított összeszerelő

Pécel

Hivatkozási szám: BUD_HN02

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

Biztonság – Megbecsülés – Fejlődés – BIZTOS MUNKA

Összeszerelői munkalehetőség- PÉCELEN

NETTÓ 190.000-256 000 Ft/hó kereseti lehetőség – ami emelkedhet!!!

Ami itt vár RÁD: • MODERN, TISZTA, folyamatosan bővülő gyáregység • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség • Bruttó 1264 Ft-os órabér • MAGAS cafetéria • HÓNAP dolgozója BÓNUSZ • CSAPAT és EGYÉNI bónusz • Munkavállaló - központú hozzáállás – Barátságos, családias légkör • BETANÍTÁS, szakmai támogatás • BEJELENTETT munkahely - CSUPÁN napi 7 óra 20 perc munkavégzés • FIZETETT munkaközi SZÜNETEK • NINCS kötelező TÚLÓRA- de ha szeretnél, vállalhatsz! • INGYENES céges buszjáratok • Munkaruha

Feladatok:

  • Beérkezett alapanyagok ellenőrzése
  • Autóelektronikai termékek gyártása (ABS, tükörfűtő fóliák, bajuszkapcsolók, stb.)
  • Kézi présgépek, gyártógépek kezelése, működésük felügyelete
  • Félkész termékek továbbítása a kollégák számára
  • Összeszerelő munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése, csomagolása

Elvárások:

  • SZERESS új dolgokat megtanulni
  • LÉGY eltökélt és jelentkezz
  • VÉGZETTSÉGET NEM kérünk, csupán a 8 általános iskolai bizonyítványt
  • LÉGY KÍVÁNCSI és próbáld ki a több műszakos munkarendet (2,3,4 műszak van)
  • SZÁMÍTHASSUNK RÁD, hosszú távban gondolkodj- cserébe TE is számíthatsz ránk!

Előnyök:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Forrasztási gyakorlat

Juttatások:

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pécel
  • Műszakrend: 2-3-4 műszak
  • Utazási költségek térítése (15 ft/km vagy 86%) vagy
  • INGYENES céges buszjáratok (Nagykáta és környékéről illetve Isaszeg, Dány, Zsámbok vonalon)

CSATLAKOZZ hozzánk, személyesen:

• Nagykáta: Minden kedden, 14:00-kor, Dózsa György út 14.

• Gödöllő: Minden szerdán, 09:00-kor, Szabadság tér 6.

• Budapest: Minden hétköznap,1065. Bajcsy – Zsilinszky út 51. (4-es kapucsengő)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.
Vagy használja az alábbi jelentkezési formák egyikét!

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.