A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Betanított összeszerelő

Pécel

Hivatkozási szám: BUD_HN02

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Betanított összeszerelő PÉCEL

Br. 285 000 – 385 000 Ft/hó

Kiemelkedően támogató, munkavállaló barát környezet és vezetés!

Végzettség, tapasztalat NEM szükséges

A munkába járás céges autóbuszokkal vagy tömegközlekedéssel megoldott (támogatást adunk rá)!

Feladatok:

  • Beérkezett alapanyagok ellenőrzése
  • Autóelektronikai termékek gyártása (ABS, tükörfűtő fóliák, bajuszkapcsolók, stb.)
  • Kézi présgépek, gyártógépek kezelése, működésük felügyelete
  • Félkész termékek továbbítása a kollégák számára
  • Összeszerelő munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése, csomagolása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, percíz munkavégzés
  • Álló munka és 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Forrasztási gyakorlat

Juttatások:

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés

Számos bónusz biztosítása:

  • Egyéni bónuszok: Bruttó 5000 – 20.000 Ft között
  • Csoportos bónusz: 20.000 Ft-ig
  • Hónap dolgozója jutalom – Bruttó 20 000 Ft/hó
  • Ötlet bónusz – ötlet hasznosságához mérten kerül díjazásra
  • Túlóra lehetőség
  • Utazási költségek térítése (15 ft/km vagy 86%) vagy
  • INGYENES céges buszjáratok (Nagykáta és környékéről illetve Isaszeg, Dány, Zsámbok vonalon)
  • Családi napok, céges rendezvények

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Pécel

Műszakrend: Több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.