trenkwalder_wien_02-17193_PVDR

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor – Tatabánya

Tatabánya

Hivatkozási szám: TAT-HPA-08

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

Feladatok:

  • Bowdenszálak gyártása
  • Elemek összeillesztése, felfűzése
  • Présgépek, vágógépek, fröccsöntő gépek kezelése

Elvárások:

  • Jó látás
  • Jó kézügyesség
  • 3 műszak vállalása
  • Alap számolási készség

Előnyök:

Juttatások:

  • Tiszta munkakörnyezet
  • Stabil jövedelemcsomag
  • Br. 988 Ft/ óra + állandó havi bónuszok ( jelenléti, minőségi )
  • 6 hó után 1040 Ft/ óra
  • 3 hónap után prémium 18.000 – 28.000 Ft
  • 6 hónap után, 25.000 jelenléti bónusz elérhető
  • Átvétel után, cégesként Br. 1336 Ft / óra
  • Bruttó 195.000 – 235.000 Ft/hó

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Tatabánya
  • 3 műszakos 5+2es munkavégzés
  • Szállást sajnos nem tudunk biztosítani!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az tatabanya@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.
Vagy használja az alábbi jelentkezési formák egyikét!

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre