trenkwalder_wien_02-17193_PVDR

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Betanított gyártási munkatárs

Sülysáp

Hivatkozási szám:

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:                                Betanított gyártási munkatár – Könnyű fizikai munka                                                             Sülysáp                                             KETTŐ MŰSZAKOS MUNKAREND  A munkába járás INGYENES céges buszokkal biztosított  számos vidéki településről!  (A települések felsorolása a hirdetés alján található!)   Hirdetés hivatkozási száma: KV-BP-25

Feladatok:

  • Apró elemek összeillesztése, pattintása
  • Kis tekercsek és ventilátorok készítése automata gépsorok segítségével
  • Gépek működésének felügyelete és ellenőrzése
  • Kész termékek minőségellenőrzése
  • Gyártási terület rendjének fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló színlátás

Előnyök:

  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Bárki számára könnyen elvégezhető, nem megterhelő munkafolyamatok
  • Klímával felszerelt, modern munkakörnyezet (új gyártósorok, új gyártási terület)
  • Munkavállaló-barát vezetőség
  • Átlagosan bruttó 190 000 – 260 000 Ft/hó közötti bérezés + cafeteria
  • Alap órabér: bruttó 900- 1194 Ft/óra között – teljesítménytől függően
  • +Jelenléti bónusz

Egyéb információk:

KETTŐ MŰSZAKOS MUNKALEHETŐSÉG, MELYRE HÖLGYEK ÉS FÉRFIAK VALAMINT PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Az alábbi településekről biztosítunk INGYENES céges buszokat:

Sülysáp, Tóalmás, Kóka, Nagykáta, Tápióbicske, Tápióság, Tápiószecső, Úri, Gyömrő, Szentmártonkáta

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az taborosi.levente@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.