Man-checking-placement-of-product-in-warehouse-e1432741548412

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Áru összekészítő / Raktáros

Budapest VIII. kerület

Hivatkozási szám:

Munka tipusa: fizikai

Munka leírása:

Autóalkatrészek raktározásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Áru összekészítő / Raktáros

Egyedülálló lehetőség!  NÁLUNK Ön döntheti el, hogy mikor kezdi meg a munkanapját!

A bért az első hónapban heti kifizetéssel biztosítjuk!

Feladatok:

  • Beérkezett termékek rögzítése a cég számítógépes rendszerébe
  • Termékek megfelelő helyre való kirakodása
  • Lista alapján a termékek összekészítése kézi scanner (PDA) segítségével
  • Összekészített termékek kiadása
  • Csomagok szállításra való felkészítése
  • Anyagmozgatói feladatok ellátása
  • Komissiózási munkákban való részvétel

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Raktározásban/ Anyagmozgatásban/ Komissiózásban szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Fix alapbér

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest ( VIII. kerület)
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Többféle lehetőség a munkaidő beosztására (egy illetve váltott műszakban)
  • Munkába járás költségét térítjük – Mt. szerint –  helyközi közlekedés esetén!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.