A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Targoncavezető – Tatabánya

Tatabánya

Hivatkozási szám: TAT-PA-05

Munka tipusa: fizikai

Description:

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.  Tapasztalt szakembereket keresünk tatabányai multinacionális partnercégünk részére az alábbi pozícióba: Targoncavezető Az új belépőknek bruttó 75.200 Ft BÓNUSZ-t adunk!

Tasks:

        Alapanyagok, kész termékek kamionokra való le-és felrakodása

        Gyártósorok kiszolgálása anyaggal

        Raktár és az üzem közötti árumozgatás

        Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése

        Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Expectations:

        Új típusú targoncavezetői jogosítvány

         Elektromos targoncán való tapasztalat

        Nagyfokú figyelem és precizitás a munkavégzés során

         Csapatmunkára való képesség

          Megbízhatóság

Advantages:

Benefits:

            Alapbér: Br.198.094 Ft

           Hosszú távú, stabil munkalehetőség

             Rendezett munkakörnyezet

              Kis létszámú csapat

              Bejárás támogatása

               Ingyenes sportolási lehetőség

              Negyedéves bónusz, szezonális bónusz, év végi bónusz

              Cafeteria a próbaidő alatt is!

Other Informations:

·               Munkarend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra

·            Munkavégzés helye: Tatabánya-Környei Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az tatabanya@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.