A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kérem töltse fell önéletrajzát. Max. file méret 150 MB.

Amennyiben még nem rendelkezik regisztrált álláskeresési profillal, választhatja a részletes jelentkezési profil kitöltését, melynek segítségével a későbbiekben könyebben és gyorsabban jelentkezhet további álláslehetőségekre

Targoncavezető – Budapest

Budapest VIII.kerület

Hivatkozási szám: BUD-SZE-002

Munka tipusa: fizikai

Description:

Autóalkatrészek raktározásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: TARGONCAVEZETŐ Budapest VIII.kerületébe! Ha HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőséget és BIZTOS/ stabil fizetést szeretnél ITT A HELYED!

Tasks:

– Vezetőüléses és elektromos béka használata

– Anyagmozgatói feladatok ellátása

– Termékek megfelelő helyére való kirakodása

Expectations:

– Targoncavezetői jogosítvány

– Alapfokú iskolai végzettség

– Jó fizikum és állóképesség

– Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Advantages:

– Raktározásban/ Anyagmozgatásban/ Komissiózásban szerzett tapasztalat

Benefits:

– Fix alapbér

– Cafeteria

– Teljesítményalapú bónuszok

Other Informations:

 Munkavégzés helye: Vidéki helyszínek

– Modern munkakörnyezet

– Fejlődési lehetőség

– Stabil, hosszú távú munkalehetőség

– Többféle lehetőség a munkaidő beosztására (egy illetve váltott műszakban)

– Munkába járás költségét térítjük – Mt. szerint –  helyközi közlekedés esetén!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az jelentkezes@delego.hu e-mail címre.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.